میکسر پودر با مخزن گردان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. محصولات
  4. chevron_right
  5. دستگاه میکسر پودر
  6. chevron_right
  7. میکسر پودر با مخزن گردان

میکسر پودر با مخزن گردان

مشخصات کلی

اگر به دنبال دستگاهی هستید که چند نوع پودر را به صورت صد در صدی و بدون هیچگونه خطا میکس کند دستگاه میکسر پودر با مخزن گردان ماشین سازی بهسام این عمل را به نحو صحیح انجام می دهد .

مزیتی که دستگاه ریبون بلندر با مخزن گردان نسبت به نوع مخزن ثابت دارد در دوران مخزن آن است. این امر سبب می شود تا در زمان میکس مواد ساکن کف مخزن بلندر در زمان چرخیدن مخزن با بقیه پودر مخلوط شود و دقت میکس را بالا ببرد .

از این نوع میکسر می توان در صنایع دارویی که دارای بالاترین حساسیت در میکس پودر است استفاده نمود .

تنوع حجمی این مدل دستگاه ها همچون دستگاه های مدل مخزن ثابت ۵۰ ، ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، ۸۰۰، ۹۰۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰، ۲۰۰۰ لیتر است که بسته به وزن مخصوص ماده و پارتی که برای میکس تعیین می گردد می توان حجم دلخواه را انتخاب نمود که این موضوع در مدیریت هزینه برای خریدار حائز اهمیت است.

میکسر پودر با مخزن گردان

پره های رفت و برگشت در داخل مخزن شافت اصلی و فرعی و همچنین یاتاقان های تراشکاری شده بر روی مخزن و شاسی دستگاه از اصلی ترین قسمتهای این ماشین است.

در این نوع دستگاه علاوه بر موتور گیربکسی که برای گردش پره ها بر روی دستگاه نصب می شود از یک موتور گیربکس دیگر که بسته به سایز مخزن متغیر هست برای گردش مخزن استفاده شده است .

عملکرد دستگاه میکسر پودر با مخزن گردان :

در وهله اول انواع پودر مختلف با هر میزان را داخل مخزن ریخته و درب آن را می بندیم. درب مخازن دستگاه میکسر پودر با مخزن گردان به کمک تعدادی کلمپ کاملا آب بند می شود.

سپس موتور پره دستگاه را استارت می کنیم، پس از مقداری میکس موتور مخزن را استارت می کنیم به طوری که ۱۸۰ درجه دوران کند سپس موتور مخزن را خاموش می کنیم .

پس از انجام چند بار سیکل ذکر شده نهایتا شاهد میکس دقیق و صد در صدی از دستگاه خواهیم بود . سرعت میکس در این نوع دستگاه ها بسیار بالا بوده و حدودا ۱۰ الی ۱۵ دقیقه خواهد بود.

مشخصات فنی

به دلیل تنوع مشخصه های فنی و اندازه های آن، برای اطلاع بیشتر لطفا تماس حاصل نمایید .

پودر با مخزن گردان 1 350x350 - میکسر پودر با مخزن گردان
فهرست
تماس بگیرید