میکسر پودر با اسانس پاش

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. محصولات
  4. chevron_right
  5. دستگاه میکسر پودر
  6. chevron_right
  7. میکسر پودر با اسانس پاش

میکسر پودر با اسانس پاش

میکسر پودر با اسانس پاش

مشخصات کلی

میکسر پودر با مخزن ثابت : برای میکس ۲ یا چند پودر با یکدیگر مخصوصا در دقت میکس بالا و یا تیراژ های تولید بالا به یکی از انواع دستگاه میکسر پودر نیاز است .

ماشین سازی بهسام با تنوع سایز در دستگاه های تولیدی خود همچنین تنوع متریالی که بسته به نوع ماده تعیین می گردد همواره شرایط را برای مدیریت هزینه برای خریداران فراهم آورده است .

دستگاه های ریبون بلندر ماشین سازی بهسام در سایز های ۵۰ ، ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، ۸۰۰، ۹۰۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰، ۲۵۰۰ و ۵۰۰۰ لیتر تولید می شود.

سیستم پره کشی رفت و برگشت در داخل مخزن شرایط را برای میکس هر چه بهتر فراهم می آورد و همچنین فرایند میکس پودر را در کمترین زمان ممکن مهیا می سازد.

میکسرپودر

حداکثر زمان مورد نیاز در میکس پودر در دستگاه میکسر ماشین سازی بهسام ۱۰ الی ۱۵ دقیقه است. یاتاقان های تراشکاری شده و دست ساز که در دو طرف مخزن تعبیه شده شافت و پره های دستگاه را در مرکزیت مخزن دوران می دهد .

استفاده از درب های لولایی روی مخزن برای جلوگیری از ایجاد گرد و غبار در حین کار از محاسن دیگر این دستگاه است. محرک این نوع دستگاه ریبون بلندر که شامل الکترو موتور و گیربکس هست بسته به سایز آن متغیر و شامل استاندارد های خود است.

عملکرد دستگاه میکسر پودر با مخزن ثابت :

ابتدا در حالت خاموش بودن دستگاه مواد را داخل مخزن میریزیم. در دستگاه ریبون بلندر ماشین سازی بهسام می توان حداکثر تا ۹۰ در صد مخزن را برای میکس مواد استفاده کرد.

پس از انتقال مواد به داخل مخزن درب های دستگاه را بسته و دستگاه را استارت می نماییم . جهت گردش پره باید طوری باشد که پره های بزرگتر یا بیرونی مواد را به سمت مرکز هدایت بنماید .

در بلندر های تولیدی شرکت ماشین سازی بهسام زمانبندی برای اضافه کردن مواد اهمیتی نداشته و می توان تمام مواد را بصورت یک جا وارد مخزن نمود .

پس از گذراندن زمان مشخص میکس، دریچه خروجی دستگاه را که می تواند هم بصورت دستی و هم پنوماتیک باشد را باز کرده تا مواد از داخل مخزن تخلیه شود . لازم به ذکر است که برای تخلیه کامل مواد روشن بودن دستگاه الزامیست .

مشخصات فنی

به دلیل تنوع مشخصه های فنی و اندازه های آن، برای اطلاع بیشتر لطفا تماس حاصل نمایید .

میکسر پودر با اسانس پاش

پودر با اسانس پاش 1 350x350 - میکسر پودر با اسانس پاش
فهرست
تماس بگیرید