شیرینگ پک اتوماتیک

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. محصولات
  4. chevron_right
  5. دستگاه شیرینگ پک
  6. chevron_right
  7. شیرینگ پک اتوماتیک

شیرینگ پک اتوماتیک

شیرینگ پک اتوماتیک

مشخصات کلی

در کارخانجات بزرگ و یا کارخانجاتی که تولید بالا و متعاقبا نیاز به دستگاه های بسته بندی با تیراژ بالا دارند ، مکانیزه کرده و یا به عبارت دیگر اتوماتیک کردن دستگاه ها بهترین راه برای رسیدن به مقصود است.

دستگاه شیرینگ از نظز اپراتوری به دو شاخه اصلی دستگاه شرینک پک اتوماتیک و دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک تقسیم می شوند که هر دو این ماشین های جزو دستگاه شرینک پک تونلی به شمار می روند.

در این ماشین قسمتی اصلی به نام کوره وجود دارد که آن را می توان با مکانیسم حرارتی المنت یا گاز و یا ترکیبی از هر دو طراحی نمود.

تولید حداقل ۵۰۰ پک در ساعت از ویژگی های دستگاه شرینک پک اتوماتیک تولید شده در ماشین سازی بهسام است.

شیرینگ پک اتوماتیک

مکانیسم حرارتی کوره این دستگاه به دو روش المنت میله ای و یا گاز شهری بوده که البته می توان هر دو منبع را در این نوع دستگاه ها طراحی و اجرا نمود .

لازم به ذکر است که دستگاه شرینگ پک دوگانه سوز یا شرینک پک گازی نسبت به المنتی آن بسیار مقرون به صرفه بوده و از نظر هزینه های ماهیانه دستگاه و اصطحلاک از ویژگی خاصی برخوردار است.

یکی از عواملی که در اتوماتیک شدن دستگاه های شیرینگ پک نیاز است نوار نقاله انتقال و ردیف کن روی آن است که محصولاتی چون بطری آب معدنی را به تعداد دلخواه به صورت کاملا منظم به داخل فیکسچر پارویی به داخل کوره هدایت می کند.

جک دوخت و همچنین تیغه دوخت دستگاه شیرینگ اتوماتیک از جنس آلومینیوم آلیاژی با روکش گرانیت است که از خراشیدگی جلوگیری می کند.

پس از پخت نایلون در داخل کوره و بیرون آمدن از آن هنوز نایلون در حالت ذوب بوده و بسیار داغ است. فن های خنک کن دستگاه وظیفه خنک کردن نایلون در هنگام خروج محصول از داخل کوره را دارد. البته این عمل به جذب فوق العاده نایلون به دور محصول کمک به سزایی می کند.

عملکرد دستگاه شرینک پک اتوماتیک :

ابتدا محصول توسط اپراتور بر روی نوار نقاله از جنس پی وی سی قرار می گیرد.

چنانچه محصول کارتن یا هر شی که می بایست به صورت تکی شیرینگ شود باشد، به داخل فیکسچر جک پارویی هدایت می گردد

در غیر این صورت اگر بسته بندی، مجموعه ای از چند عدد کالا مانند بسته های آب معدنی ، دوغ ، نوشابه ، رانی و غیره باشد، قبل از مرحله جک پارویی، توسط ردیف کن های تعبیه شده بر روی نقاله به صورت منظم ردیف می شوند و بعد به سمت جک پارویی هدایت گردند.

فرمان های مربوطه بر روی جک پارویی، تعداد تنظیم شده محصول را مشخص کرده و به زیر تیغه دوخت هدایت میکنند . سپس عمل دوخت انجام می شود و محصول به داخل کوره منتقل می گردد .

حرکت محصول در داخل کوره توسط کانوایر توری جهت شیرینگ شدن و برداشتن محصول در قسمت انتها و جابجایی آن توسط اپراتور دوم از پروسه های دیگر شیرینگ شدن یک محصول است.

مشخصات فنی شیرینگ پک اتوماتیک

• الکترو موتور : ۰.۳۷kw 1400 rpm – سه عدد
• تابلو برق : قطعات برند LS کره
• پنوماتیک : مارک پارس و ایرتک
• اپراتور مورد نیاز : ۲ نفر
• ظرفیت تولید : ۵۰۰ الی ۶۰۰ بسته در هر ساعت
• ولتاژ مصرفی : ۳۸۰ ولت
• ابعاد کلی دستگاه : ۴۰۰ × ۳۰۰ × ۲۲۰ – L شکل
• ابعاد کوره : ۱۶۰ × ۷۰ × ۵۵
• ابعاد نوار نقاله : ۳۰۰ × ۲۰ × ۸۰
• وزن : ۳۵۰ کیلوگرم

گارانتی

ضمانت دستگاه : یک ساله از زمان نصب دستگاه

خدمات پس از فروش : ۱۰ سال خدمات پس از فروش

شیرینگ پک تمام اتوماتیک 350x350 - شیرینگ پک اتوماتیک
فهرست
تماس بگیرید