دستگاه استرچ پالت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. دستگاه استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت بهسام

استفاده از سلفون به منظور بسته بندی و محافظت محصولات بسیار مرسوم شده به طوری که این کار می تواند به کمک سلفون کشی دستی یا با کمک ماشین آلات اتوماتیک انجام گیرد .

مزیت های آن محصولات فراوان است که محافظت از رطوبت ، گرد و خاک و انسجام بسته ها از معروف ترین ویژیگی این نوع بسته بندی می باشد .

این دستگاه در انواع مختلف با کاربرد های متعدد تولید می شود که در ادامه به آن اشاره می کنیم .

دستگاه استرچ پالت رومیزی بهسام:

پالت رومیزی 300x190 - دستگاه استرچ پالت

مدل های کوچک و دستی سلفون کش ها برای مصارف خانگی یا فروشگاهی کاربرد دارد. برای مثال پوشش سلفونی بر روی کالاهایی همچون گوشت ، میوه و سبزیجات است .

دستگاه استرچ پالت دستی بهسام:

پالت دستی - دستگاه استرچ پالت

این دستگاه مدل های دستی هم دارد که رول فیلم استرچ داخل دستگیره ای قرار می گیرد و با نیروی دست لایه های نایلون را به دور بسته مورد نظر می کشند . این وسیله برای کارهای محدود و تکی استفاده می شود .

دستگاه استرچ پالت صنعتی بهسام :
پالت صنعتی 209x300 - دستگاه استرچ پالت

در مصارف صنعتی و تجاری ، برای پیچیدن نایلون استرچ می بایست از ماشین استرچ استفاده نمود .

بسته های تجاری و سایر اقلامی که می بایست سلفون کشی شوند به روی پالت قرار داده می شوند تا حمل و نقل آنها به راحتی صورت گیرد .

کالای قرار داده شده به روی پالت به کمک لیفتراک روی دستگاه قرار داده می شود تا آماده کشیدن فیلم نایلون شود .

از این رو به این ماشین ها دستگاه استرچ پالت گفته می شود . نایلون های مورد استفاده با توجه به وزن و شرایط مختلف ضخامت های گوناگونی دارند و میزان کشش آنها قابل تنظیم است .

در مدل های دیگر این دستگاه به جای سلفون پیچی می توان از نایلون شرینگ و مشعل حرارتی استفاده کرد که به آن دستگاه شیرینگ پالت گفته می شود .

از پر استفاده ترین این دستگاه ها ، دستگاه استرچ فرودگاهی نام دارد که ضمن اندازه و وزن کم ، به کمک چرخ های تعبیه شده قابل جابه جایی است که در جاهای نظیر فرودگاه ها و مراکز حمل و نقل و باربری ها استفاده می شود .

فهرست
تماس بگیرید