خدمات طلایی

شرکت ماشین سازی بهسام با ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه دستگاه های ماشین آلات بسته بندی به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه دستگاه های بسته بندی به مشتریان عزیز می باشد

خدمات مشتریان بهسام

ارائه انواع دستگاه های بسته بندی

گروه فنی بهسام بزرگترین تولید کننده انواع ماشین آلات بسته بندی از قبیل دستگاه های پرکن ، دستگاه شیرینگ پک ، دستگاه لیبل زن ، دستگاه های بسته بندی ادویه جات ، سیل القایی و …  در ایران می باشد .

ارائه راه حل های نوآورانه

تخصص ما طراحی ماشین های مخصوص جهت انجام کارهای خاص می باشد . مشکلات و نیازهای خود را در زمینه ماشین آلات با ما در میان بگذارید تا راه حل های خلاقانه ما را بدست آورید .

ارائه خطوط کامل

داشتن واحد های مختلف تولید ، بهره گیری از متخصصان خلاق و با تجربه ، این اطمینان را در ما به وجود آورده تا بتوانیم کلیه دستگاه های موجود در خطوط بسته بندی مشتریان عزیز گروه بهسام را تامین نماییم .

طراحی و ساخت نوآورانه

تمام مراحل ایده پردازی ، ساخت و تولید دستگاه ها بصورت انحصاری توسط شرکت ماشین سازی بهسام انجام شده و هیچ گونه وابستگی به کشور های خارجی نمی باشد . قطعات استفاده شده در دستگاه ها از مرغوب ترین قطعات می باشد.

مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا

در دنیا امروز برای رشد و توسعه در صنعت ، نیاز به بهره برداری از کلیه عوامل از جمله گردآوری پیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری روز و دانش فنی به همراه متخصصان و مدیریت حرفه ای می باشد .

ارائه خدمات با نوع و سلیقه مشتریان

ماشین سازی بهسام با استفاده از کادری مجرب و متعهد تلاش خود را به منظور ارائه خدمات با نوع و سلیقه مشتریان و مصرف کنندگان به کار گرفته تا بتواند با توجه به گسترگی و تنوع ماشین آلات گامی موثر در این زمینه بردارد .

برخی از مشتریان

شرکت ماشین سازی بهسام مفتخر است تا با ارائه کارنامه و سابقه ای درخشان در حوزه ساخت دستگاه های بسته بندی و خطوط تولیدی مرتبط از جمله دستگاه شیرینگ پک ، نوار نقاله ، میکسر پودر ، دستگاه استرچ پالت ، دستگاه پرکن پودری ، دستگاه پرکن مایعات و … اقدام به طراحی ، ساخت و نصب و راه اندازی برای بسیاری از واحدهای تولیدی و کارخانجات نموده است . این مشتریان به شرح زیر می باشند

چرا ما را انتخاب می کنید ؟

عضویت در باشگاه مشتریان

برای عضویت در باشگاه جهت ارسال اخبار و محصولات جدید فرم مورد نظر را تکمیل نمایید .

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل 

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر