توضیحات پروژه

خط کامل پرکن مایعات

نصب و راه اندازی دستگاه پرکن مایعات رقیق با قابلیت پرکردن مایعات رقیق از ۱۵۰ سی سی الی ۲۰۰۰۰ سی سی . تعداد نازل های دستگاه از یک نازل تا ۱۲ نازل به سفارش و درخواست مشتری با احتساب راندمان تولید خواهد شد

اطلاعات خدمات دستگاه

در اتوماسیون دستگاه پرکن مایعات ، به دلیل سرعت بالا و لزوم اندازه گیری وزن بطری ها ، همواره در بخش کنترل مورد چالش مهندسان بوده است . در این دستگاه به جهت اینکه هم سرعت تولید بالایی داشته باشه و هم تلرانس وزن پرشده ی بطری ها کم باشد از تکنولوژی سروو ولو استفاده شده است . با وجود اینکه دقت و سرعت بالا از مزایا و ویژگی های بارز این ماشین بشمار می آید ، ولی هزینه خرید و تعمیرات دستگاه برای هر بخش نسبتا زیاد است و همواره مورد نقد بوده است.

تماس با ما
پرکن-مایعات-خط-کامل

سیستم خدمات رسانی

ماشین سازی بهسام جهت رفاه حال مشتریان عزیز در نصب و راه اندازی دستگاه های خود متخصصان شرکت را جهت راه اندازی دستگاه در هر نقطه از ایران اعزام می کند . این امر بر اساس درخواست مشتریان عزیز صورت می گیرد .

شرح کامل دستگاه پرکن مایعات

این دستگاه ها برای پرکردن انواع مایعات غلیظ و رقیق در ظرف های مختلف به کار می رود . تعریفی که برای مایعات وجود دارد که حداکثر ویسکوزیته آنها کمتر از ویسکوزیته روغن زیتون است . از این مدل برای پرکردن ظروف برای مایعات مثل آب معدنی ، اسید ، دوغ ، سفید کننده ها ، نوشیدنی های طعم دار ، مایعات شیمیائی ، غذا و دارویی و … استفاده می شود . ماشین سازی بهسام این امکان به مشتریانش می دهد که نوع ماشین به درخواست و نیاز مشتری نازل های آن پرکن تک نازله ، چهار نازله ، شش نازله ، هشت نازله ، … باشد . بنابر ظرف مشتری و ظرفیت مورد نیاز مشتری ، ماشین های متفاوتی قابل ساخت است . برخی از مشخصات فنی دستگاه پرکن مایعات به شرح زیر است

  • دارای نوار نقاله ( کانوایر ) طول یک یا چهار متر بسته به درخواست و نوع محصول مشتری

  • سیستم عملکرد دستگاه های پرکن مایعات به صورت پنوماتیک و الکترومکانیک با کمک تابلو یرق می باشد

  • در صورت سفارش سیستم مجهز به پی ال سی است .

  • این نوع پرکن ها معمولا بدون نیاز به قطعات تعویضی قابلیت پرکردن انواع ظروف را دارند .

  • در مواردی که در اثر پرکردن احتمال کف کردن وجود دارد نازل ها بصورت اتوماتیک از پایین به بالا پر می کنند .

  • رده مصرفی برق موتور های دستگاه پرکن مایعات رده انرژی B است .

  • ظرفیت از ۴۰۰ ظرف تا ۶۰۰۰ ظرف در ساعت متفاوت است .

اطلاعات دستگاه

طراحی ساخت دستگاه ۹۶%
عملکرد موثر دستگاه ۹۳%
صرف جویی در مصرف انرژی ۷۳%

ساعت پاسخگویی

روزهای هفته ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰
شنبه ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰
یکشنبه ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰

۰۹۳۵۶۱۹۱۰۵۰

موقعیت

تماس با ما

تضمین کیفیت

شرکت ماشین سازی بهسام در آغاز کار شرکت چهار نفر پرسنل و با طراحی و ساخت یک دستگاه پرکن مایعات غلیظ برای مربا و عسل وارد بازار تولید شد . در ابتدا به علت اینکه این ماشین ایرانی بود و برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران چنین دستگاهی ساخته می شد ، جلب اعتماد مشتریان بسیار مشکل بود ولی به دلیل طراحی فوق العاده ، کارای بالا و ظرفیت های متنوع با نیازهای آن زمان به سرعت و در مدت کوتاهی بازار بسیار خوبی پیدا کرد ، بطوری  که توانست مورد اعتماد اکثر کارخانه های صنایع غذایی واقع شود و امروزه توانسته است با توسعه بخش طراحی و تولید ، علاوه بر افزایش سطح تولید خود به ۵۰ نوع دستگاه ، سهم قابل توجهی از بازار ماشین آلات بسته بندی در ایران و کشورهای منطقه را به خود تخصیص دهد .

عضویت در باشگاه مشتریان

برای عضویت در باشگاه جهت ارسال اخبار و محصولات جدید فرم مورد نظر را تکمیل نمایید .

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر