توضیحات پروژه

دستگاه تری بلوک پرکن مایعات 

دستگاه تری بلوک پرکن مایعات بهسام مناسب جهت پرکردن انواع مایعات که همراه با گاز پر می شوند .

اطلاعات خدمات دستگاه

این ماشین مجموعه ای از سه دستگاه ( شستشو با ۲۴ فک استیل ، پرکن با ۳۲ نازل و دربندی با ۸ هد مخصوص درب های پلاستیکی ) بر روی یک شاسی می باشد . بسته بندی مایعات رقیق گازدار از قبیل : نوشابه گاز دار ، آب گازدار ، آبمیوه گازدار و … در بطری های پت از سایز ۲۵۰ الی ۲۳۰۰ میلی لیتری می باشد .

تماس با ما

سیستم خدمات رسانی

ماشین سازی بهسام جهت رفاه حال مشتریان عزیز در نصب و راه اندازی دستگاه های خود متخصصان شرکت را جهت راه اندازی دستگاه در هر نقطه از ایران اعزام می کند . این امر براساس درخواست مشتریان عزیز صورت می گیرد .

شرح کامل دستگاه تری بلوک پرکن مایعات

این سری از دستگاه های ماشین سازی بهسام با نگهداری آسان ، مناسب برای پرکردن انواع مایعات مانند آبهای معدنی و آشامیدنی ، دوغ و مایعات با دما بالا مانند آبمیوه ها و چای ها می باشند . همچنین مناسب برای پرکردن انواع مایعاتی بوده که همراه گاز پر می شوند مانند آب های گازدار ، دوغ گازدار ، نوشابه ، ماء الشعیر و … عملکرد این دستگاه در سه مرحله می باشد . ابتدا آنها را شسته ، پرمی کند و در انتها درب آنها را می بندد. قابل ذکر است که طراحی این دستگاه برای بطری ها به صورت استیل براق است ، بدین معنا که بطری ها از ناحیه گلو وارد سیستم شده و در نهایت خارج می شوند که از مزیت های این طراحی افزایش سرعت و قابلیت تعویض راحت بطری ها در حجم های مختلف می باشد .

  • دارای سیستم کنترل پی ال سی و صفحه کلید فینگرتاچ

  • قطعات در تماس با دستگاه از استیل ضد زنگ می باشد

  • قابلیت اتصال به سیستم های سی آی پی دستی یا اتوماتیک

  • دارای پمپ تنظیم فشار مایعات ورودی برای پرشدن دقیق بطری ها

  • دارای سیستم مغناطیسی ( مگنتیکی ) درب بند

  • دارای نوار نقاله کانوایر و سورتر درب بطری داخل دستگاه

اطلاعات دستگاه

طراحی ساخت دستگاه ۹۷%
عملکرد موثر دستگاه ۹۵%
صرفه جویی در مصرف انرژی ۹۵%

ساعت پاسخگویی

روزهای هفته ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰
شنبه ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰
یکشنبه ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰

۰۹۳۵۶۱۹۱۰۵۰

موقعیت

تماس با ما

تضمین کیفیت

شرکت ماشین سازی بهسام در آغاز کار شرکت چهار نفر پرسنل و با طراحی و ساخت یک دستگاه پرکن مایعات غلیظ برای مربا و عسل وارد بازار تولید شد . در ابتدا به علت اینکه این ماشین ایرانی بود و برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران چنین دستگاهی ساخته می شد ، جلب اعتماد مشتریان بسیار مشکل بود ولی به دلیل طراحی فوق العاده ، کارای بالا و ظرفیت ها متنوع با نیاز های آن زمان به سرعت و در مدت کوتاهی بازار بسیار خوبی پیدا کرد ، بطوری که توانست مورد اعتماد اکثر کارخانه های صنایع غذایی واقع شود و امروزه توانسته است با توسعه بخش طراحی و تولید ، علاوه بر افزایش سطح تولید خود به ۵۰ نوع دستگاه ، سهم قابل توجهی از بازار ماشین الات بسته بندی در ایران و کشورهای منطقه را به خود تخصیص دهد .

عضویت در باشگاه مشتریان

برای عضویت در باشگاه جهت ارسال اخبار و محصولات جدید فرم مورد نظر را تکمیل نمایید .

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر