توضیحات پروژه

نصب و راه اندازی خط پرکن مایعات شوینده

نصب و راه اندازی خط پرکن مایعات برای تولید مواد شوینده بهداشتی (مایع ظرفشویی ، دستشویی ، شامپو سر و … ) در کارخانه تولید شوینده های بهداشتی مطابق با ضوابط اداره منابع و معادن 

اطلاعات خدمات دستگاه

در اتوماسیون دستگاه پرکن مایعات ، به دلیل سرعت بالا و لزوم اندازه گیری وزن بطری ها ، همواره در بخش کنترل مورد چالش مهندسان بوده است . در این دستگاه به جهت اینکه هم سرعت تولید بالایی داشته باشه و هم تلرانس وزن پرشده ی بطری ها کم باشد از تکنولوژی سروو ولو استفاده شده است . با وجود اینکه دقت و سرعت بالا از مزایا و ویژگی های بارز این ماشین بشمار می آید ، ولی هزینه خرید و تعمیرات دستگاه برای هر بخش نسبتا زیاد است و همواره مورد نقد بوده است.

تماس با ما
پرکن-مایعات-شوینده

سیستم خدمات رسانی

ماشین سازی بهسام جهت رفاه حال مشتریان عزیز در نصب و راه اندازی دستگاه های خود متخصصان شرکت را جهت راه اندازی دستگاه در هر نقطه از ایران اعزام می کند . این امر براساس درخواست مشتریان عزیز صورت می گیرد .

شرح کامل دستگاه پرکن مایعات شوینده

انواع دستگاه پرکن خطی مایعات شوینده ماشین سازی بهسام در مدل های مختلف نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک وجود دارد . این دستگاه ها به صورت وزنی و زمانی تولید می گردد . انواع مواد شوینده مانند انواع مایع های شوینده را می توان توسط این دستگاه در داخل ظروف مختلف از جنس شیشه ای ، پلاستیکی و از جنس مواد پت ، تزریق نمود . از این دستگاه برای پرکردن شامپو ، مایع دستشویی و مایع ظرفشویی و سفید کننده ها می توان استفاده کرد . ( مایعات رقیق و ثقلی )

  • اسکلت بدنه دستگاه از جنس قوطی آهن (۴۰ * ۴۰)

  • مخزن ۲۰۰ لیتری استیل دارای سه متر نوار نقاله ( به درخواست مشتری قابل تغییر است )

  • تابلو برق دستگاه از جنس پلی استر مجهز به پی ال سی است .

  • سیستم عملکرد دستگاه به صورت پنوماتیک است .

  • دارای سنسور فتوالکتریک مخصوص ظروف شفاف

  • برق ۲۴ ولت DC

  • نازل ها از جنس استیل حجم ظروف از ۲۰۰ سی سی الی ۵۰۰۰ سی سی

  • ظرفیت حداکثر تا ۵۰۰۰ لیتر در ساعت

اطلاعات دستگاه

طراحی ساخت دستگاه ۹۶%
عملکرد موثر دستگاه ۹۴%
صرفه جویی در مصرف انرژی ۸۰%

ساعت پاسخگویی

روزهای هفته  ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰
شنبه ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰
یکشنبه ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰

۰۹۳۵۶۱۹۱۰۵۰

موقعیت

تماس با ما

تضمین کیفیت 

شرکت ماشین سازی بهسام در آغاز کار شرکت چهار نفر پرسنل و با طراحی و ساخت یک دستگاه پرکن مایعات غلیظ برای مربا و عسل وارد بازار تولید شد . در ابتدا به علت اینکه این ماشین ایرانی بود و برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران چنین دستگاهی ساخته می شد ، جلب اعتماد مشتریان بسیار مشکل بود ولی به دلیل طراحی فوق العاده ، کارای بالا و ظرفیت ها متنوع با نیازهای آن زمان به سرعت و در مدت کوتاهی بازار بسیار خوبی پیدا کرد ، بطوری که توانست مورد اعتماد اکثر کارخانه های صنایع غذایی واقع شود و امروزه توانسته است با توسعه بخش طراحی و تولید ، علاوه بر افزایش سطح تولید خود به ۵۰ نوع دستگاه ، سهم قابل توجهی از بازار ماشین آلات بسته بندی در ایران و کشورهای منطقه را به خود تخصیص دهد .

عضویت در باشگاه مشتریان

برای عضویت در باشگاه جهت ارسال اخبار و محصولات جدید فرم مورد نظر را تکمیل نمایید .

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر