توضیحات پروژه

راه اندازی دستگاه پرکن دو نازله مایعات

نصب و راه اندازی انواع دستگاه های پرکن مایعات ۲ نازله که یکی از سریعترین و آسان دستگاه های پرکن می باشد . که به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد.

اطلاعات خدمات دستگاه

شرکت ماشین سازی بهسام همواره تلاش دارد که مرغوبترین و به روزترین دستگاه های پرکن مایعات تک نازله ، دو نازله ، چهار نازله و … را طراحی و بسازد و با نازلترین قیمت و خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه کند و در این راستا کیفیت تمامی دستگاه ها و قطعات را تضمین می کند . از این دستگاه پرکن برای پرکردن انواع مایعات رقیق و غلیظ در ظروف مختلف استفاده می شود .

تماس با ما
دستگاه پرکن مایعات دو نازله

سیستم خدمات رسانی

ماشین سازی بهسام جهت رفاه حال مشتریان عزیز در نصب و راه اندازی دستگاه های خود متخصصان شرکت را جهت راه اندازی دستگاه در هر نقطه ایران اعزام می کند . این امر براساس درخواست مشتریان عزیز صورت می گیرد .

شرح کامل دستگاه پرکن دو نازله

یکی از دستگاه های پرکن موجود در بازار که دارای کاربردهای بسیار زیادی نیز بوده ، دستگاه های پرکن دو نازله بوده ، که یکی از سبک ترین و پرمصرف ترین دستگاه های پرکن موجود در بازار می باشند . دستگاه های پرکن دو نازله ماشین سازی بهسام را معمولا برای استفاده در کارگاه های نسبتا کوچک مورد استفاده قرار می گیرد . دستگاه های پرکن دو نازله را معمولا به دو شکل در بازار موجود بوده ، که یکی از آنها برای مایعات غلیظ و نمونه دیگر آنها نیز برای مایعات رقیق به کار گرفته می شوند . برخی از مشخصات فنی دستگاه به شرح زیر است .

  • دستگاه های پرکن مایعات غلیظ و رقیق در مدل های تک نازله ، دو نازله ، چهار نازله ، شش و سایر نازل های درخواستی مشتری می باشد .

  • بدنه ی استیل این مخزن متناسب با حجم مایع غلیظ و رقیق دارای چند نازل است

  • پرکن دونازله : تا ۶ ظرف یک لیتری در دقیقه

  • با قابلیت پرکردن همزمان دو بطری در یک لحظه

  • این دستگاه مناسب مایعات از جمله عطر و ادکلن و روغن و گلاب و … می باشد .

  • استفاده در مشاغل غذایی ، شیمیایی ، دارویی ، عطاری ها ، رستورانها ، کافی شاپ ها و …

  • قابلیت تنظیم دستگاه به حالت اتومات و دستی و پدالی

اطلاعات دستگاه

طراحی ساخت دستگاه ۹۵%
عملکرد موثر دستگاه ۹۳%
صرفه جویی در مصرف انرژی ۸۹%

ساعت پاسخگویی

روزهای هفته ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰
شنبه ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰
یکشنبه ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰

۰۹۳۵۶۱۹۱۰۵۰

موقعیت

تماس با ما

تضمین کیفیت

شرکت ماشین سازی بهسام در آغاز کار شرکت چهار نفر پرسنل و با طراحی و ساخت یک دستگاه پرکن مایعات غلیظ برای مربا و عسل وارد بازار تولید شد . در ابتدا به علت اینکه این ماشین ایرانی بود و برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران چنین دستگاهی ساخته می شد ، جلب اعتماد مشتریان بسیار مشکل بود ولی به دلیل طراحی فوق العاده ، کارای بالا و ظرفیت ها متنوع با نیاز های آن زمان به سرعت و در مدت کوتاهی بازار بسیار خوبی پیدا کرد ، بطوری که توانست مورد اعتماد اکثر کارخانه های صنایع غذایی واقع شود و امروزه توانسته است با توسعه بخش طراحی و تولید ، علاوه بر افزایش سطح تولید خود به ۵۰ نوع دستگاه ، سهم قابل توجهی از بازار ماشین الات بسته بندی در ایران و کشور های منطقه را به خود تخصیص دهد .

عضویت در باشگاه مشتریان

برای عضویت در باشگاه جهت ارسال اخبار و محصولات جدید فرم مورد نظر را تکمیل نمایید .

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری 

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر