توضیحات پروژه

دستگاه پرکن تمام اتوماتیک مایعات غلیظ

این دستگاه همان طور که از نام آن پیداست برای پرکردن ظروف مورد نظر از مایعات غلیظ کاربرد دارد . این مایعات غلیظ می توانند شامل شیره ، عسل ، مربا ، سس و انواع شربت باشند.

اطلاعات خدمات دستگاه

دستگاه پرکن اتوماتیک مایعات غلیظ دارای ویسکوزیته زیادی هستند به همین دلیل در گروه مایعات غلیظ قرار می گیرند . از این دستگاه برای پرکردن و بسته بندی درب بطری ها از مایعات غلیظ مانند سس کچاپ و مایونز ، روغن ، عسل و … بصورت کاملا اتوماتیک بکار می رود .

تماس با ما
دستگاه پرکن مایعات غلیظ

سیستم خدمات رسانی

ماشین سازی بهسام جهت رفاه حال مشتریان عزیز در نصب و راه اندازی دستگاه های خود متخصصان شرکت را جهت راه اندازی دستگاه در هر نقطه از ایران اعزام می کند . این امر بر اساس در خواست مشتریان عزیز صورت می گیرد .

شرح کامل دستگاه پرکن تمام اتوماتیک مایعات غلیظ

مایعاتی که دارای ویسکوزیته زیاد هستند در گروه مایعات غلیظ قرار می گیرند که برای این دسته از مایعات باید از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده شود . این دستگاه برای پرکردن و بسته بندی درب بطری ها از مایعات غلیظ مانند سس کچاپ و مایونز ، روغن ، عسل و… به صورت کاملا اتوماتیک بکار می رود . پرکردن این نوع از مایعات از حساسیت خاصی برخوردار است زیرا مقدار تنظیمات اشتباه یا حتی طراحی اشتباه در مکانیسم پرکردن باعث خطا ها و اشتباه های غیر قابل قبولی می شود . در دستگاه پرکن مایعات غلیظ بر خلاف مایعات رقیق ، بهترین مکانیسم در درجه اول مکانیسم سیلندر پیستون است . این دستگاه دارای قابلیت پرکردن مایعات غلیظ براساس حجم سیلندر می باشد .

  • روکش کاور استیل ۳۰۴ نگیر

  • مخزن اولیه ۳۰۰ لیتری استیل ۳۰۴ نگیر ( بسته به درخواست مشتری مخزن قابل تغییر است )

  • عملیات مکش و تزریق دستگاه توسط جک بادی

  • سیستم عملکرد دستگاه تمام اتوماتیک می باشد

  • سیلندر ها از جنس استیل ضد زنگ ۳۰۴

  • شاستی از قوطی آهن

  • قدرت فشار بار ۸ اتمسفر

اطلاعات دستگاه

طراحی ساخت دستگاه ۹۵%
عملکرد موثر دستگاه ۹۳%
صرفه جویی در مصرف انرژی ۸۹%

ساعت پاسخگویی

روزهای هفته ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰
شنبه ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰
یکشنبه ۸:۰۰ – ۱۷:۰۰

۰۹۳۵۶۱۹۱۰۵۰

موقعیت

تماس با ما

تضمین کیفیت

شرکت ماشین سازی بهسام در آغاز کار شرکت چهار نفر پرسنل و با طراحی و ساخت یک دستگاه پرکن مایعات غلیظ برای مربا و عسل وارد بازار تولید شد . در ابتدا به علت اینکه این ماشین ایرانی بود و برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران چنین دستگاهی ساخته می شد ، جلب اعتماد مشتریان بسیار مشکل بود ولی به دلیل طراحی فوق العاده ، کارای بالا و ظرفیت ها متنوع با نیاز های آن زمان به سرعت و در مدت کوتاهی بازار بسیار خوبی پیدا کرد ، بطوری که توانست مورد اعتماد اکثر کارخانه های صنایع غذایی واقع شود و امروزه توانسته است با توسعه بخش طراحی و تولید ، علاوه بر افزایش سطح تولید خود به ۵۰ نوع دستگاه ، سهم قابل توجهی از بازار ماشین الات بسته بندی در ایران و کشورهای منطقه را به خود تخصیص دهد .

عضویت در باشگاه مشتریان

برای عضویت در باشگاه جهت ارسال اخبار و محصولات جدید فرم مورد نظر را تکمیل نمایید .

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر

شماره های تماس ثابت

۶۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱ – ۵۰ ۱۰ ۸۰ ۴۶ ۰۲۱

شماره های تماس موبایل

۶۰ ۱۰ ۴۴۹ ۰۹۳۵ – ۵۰ ۱۰ ۶۱۹ ۰۹۳۵

ساعت کاری

۸ صبح تا ۱۷ بعد ظهر